ОШ "СЛАВКО РОДИЋ" БАЧКИ ЈАРАК улица:Младена Стојановића бр.21 21234 тел/факс:021/847-438
e-mail:osslavkorodic@mts.rs
У овој школској години у образовно-васпитном раду биће ангажовано 36 наставника.
Разредна наства - распоред консултација родитеља са наставницима
 
Име наставника
дан
пре подне
после подне
 
  Биљана Грозданић, проф. раз.наставе уторак 3. час 1. група    
  Нада Ивановић, проф. раз. наставе понедељак 3 час, 2. група  
  Бранка Јапунџа, проф. раз. наставе сваки дан  
  Слађана Вејин, проф. раз. наст. понедељак 2. час    
  Оливера Радић, проф. раз. наст. понедељак 2. час  
  Љиљана Карановић,проф. раз. наставе среда 12:10    
  Гордана Вујиновић (замена Биљана Доброта), проф. раз. наставе среда 2. час 1. група    
  Јелена Вејин, проф. раз. наставе понедељак 3. час    
  Светлана Калабић, дефектолог понедељак      
  Ковиљка Мићановић , учитељица у продуженом боравку сваки дан 7:30 - 13:30    
           
 
 
Предметна настава- распоред консултација родитеља са наставницима
 
Име наставника
дан
пре подне
после подне
 
  Јармила Валихора, проф.српског јез. понедељак 5. час 5. час  
  Радослав Граховац, проф. српског јез., библиотека среда 3. час 3. час  
  Јелена Тањга , проф. српског јез. уторак 1. час 1. час  
  Тања Шипка, проф. историје уторак 2. час 2. час  
  Милица Попов, проф. руског јез. четвртак   4. час  
  Мина Вуловић, проф.физике понедељак 3. час 3. час  
  Јелена Радић , професор физике среда 4. час 4. час  
  Селма Пецић, наставник математике уторак 4. час 4. час  
  Нада Гвозденовић, проф. музичке културе, хор четвртак 2. час 2. час  
  Зорица Маринковић, професор географије четвртак 4. час 4. час  
  Светлана Матовић, проф. ликовне културе среда 4. час 4. час  
  Милан Пантош, проф. физичког васпитања уторак 3. час 3. час  
  Далиборка Башић, проф. руског језика, енглески ј. понедељак 10:00 - 10:30    
  Мирослав Анђелов, проф. физичког васпитања среда 2. час 2. час  
  Зоран Рогановић , проф. хемије четвртак 5. час    
  Павле Караћ , проф. техничког образовања уторак 3. час 3. час  
  Слађана Марковић, прпф. боиологије понедељак 2. час 2. час  
  Недељка Забрдац, проф. енглеског језика , библиотека понедељак 2. час 2. час  
  Стевка Станчић, проф. информатике петак 3. час 3. час  
  Душан Русмир, вероучитељ уторак 5.час 5. час  
  Ана Фодора, проф. енглеског јез уторак 2. час 2 час  
           
  Стручни сарадник
Стојанка Јаноши Зељковић, школски педагог

уто - чет

пон, сре

петак

млађа смена (пре п.)

старија смена (по п.)

свако други - пре п.

   
           
  Руководећи кадар

Маја Грковић-директор
сваким даном први час први час  
           
 

Административно финансијски кадрови

1.Ана Матић, дипломирани правник- секретар школе
2.Бранка Ардалић, дипл.економиста-шеф рачуноводства

сваким даном од 08:00 до 13:30

 

 

 

 

 
  3. 3. Љиљана Ардалић, административни радник понедељак, среда, четвртак од 14:00 до 17:00    
           
  Техничко и помоћно особље        
  Милка Лаушев, сервирка        
  Милена Грубор, спремачица        
  Гордана Мачкић, спремачица        
  Славојка Милетић, сервирка и спремачица        
  Невенка Перић, спремачица        
  Гордана Грубор, спремачица        
  Даворка Граховац, спремачица        
  Сава Тепић, спремачица        
  Мирјана Кантар, спремачица        
  Владимир Пантош, радник        
  Милан Зец, радник обезбеђења        
     

ОШ "Славко Родић"

Објављивање и копирање информација и фотографија са сајта могуће је само уз писмену сагласност руководства школе.