РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2018/19.ГОДИНИ ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2016/17.ГОДИНИ ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА:
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА -Школска 2015/16. година Општинска такмичења
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Успех ученика на такмичењима у школској 2014/2015.години Општинска такмичења ФИЗИКА:
РУСКИ ЈЕЗИК: 1.Кристина Станић, 8/2, 1.место и пласман на окружно такмичење 2.Сара Петровић, 8/3, 2. место и пласман на окружно такмичење
МАТЕМАТИКА: 1.Мина Кондић, 3/1, 3.место 2. Вук Савић, 3/3, 3.место 3.Дуња Росић, 4/1, 2.место и пласман 4. Урош Васиљевић, 4/1, 2.место и пласман 5.Вељко Лолић, 4/2, 2.место и пласман 6. Атанасије Проле, 4/1, 2.место и пласман 7. Никодин Чавић, 4/1, 2.место и пласман 8. Јована Гавриловић, 4/2, 2.место и пласман 9. Наташа Кантар, 4/1,3. место и пласман 10 .Драшко Ковачевић, 4/2, 3. место и пласман 11.Миона Ђурић, 4/2, 3. место и пласман 12. Милица Зељковић, 4/2, похвала и пласман 13.Невена Гајић, 7/2, пласман 14. Александра Бабић, 8/3, пласман
СРПСКИ ЈЕЗИК:
ХЕМИЈА: 1.Наташа Илић7/3,2. место и пласман 2.Милош Шипка,7/2, 3.место и пласман 3. Сара Петровић,8/3, 1.место и пласман
ИСТОРИЈА:
БИОЛОГИЈА: 1.Александра Росић, 5/1, 2.место и пласман 2. Станко шкавић, 5/1, 2.место и пласман 3. Маша Ђукић, 6/2, 2.место и пласман 4. Димитрије Томић, 6/2, 3.место и пласман 5. Наташа Илић, 7/3, 2. Место и пласман 6. Милош Шипка, 7/2, 2.место и пласман 7. Ања Ковачевић, 7/1, 2. Место 8. Тамара Трубић, 8/3, 2.место и пласман 9. Јана Колошњај, 8/1, 3.место 10. Иван Кондић, 8/3, 3.место
СПОРТСКА ТАКМИЧЕЊА : Пливање : Деана Бабић, 2.место на окружном и 2. место на републичком Теодора Бабић, 2.место на окружном и 6. место на републичком Стони тенис : 2. Место, Мушка екипа (Ф. Козомара, М.Пухача, С. Мацановић, Ф. Вранковић 2. Место, Женска екипа (С. Мркобрат, Н. Гајић, Мудринић 3. Место, појединачно, С. Мркобрат и М. Пухача Одбојка: 2.место на општинском, женска екипа, Мали фудбал: 1.место на општинском Мушка екипа Женска екипа, 1.место на општинском, треће место на окружном Кошарка: 3.место на општинском, мушка екипа
СМОТРЕ-РЕЦИТАТОРИ 1.Софија Гајић, 8/1, пласман на зонску смотру
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА -Школска 2013/14. година |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА
ФИЗИКА: Шести разред 1. АЊА КОВАЧЕВИЋ - 2. место, пласман на окружно Седми разред 1. САРА ПЕТРОВИЋ - 1. место, пласман на окружно 2. АЛЕКСАНДРА БАБИЋ - 3. место Осми разред 1. МИОДРАГ КОСИЈЕРИНА - 3. Место
СТРАНИ ЈЕЗИЦИ
РУСКИ ЈЕЗИК: 1. МИРОСЛАВА ГЛИГОРИЋ - 1. место 2. МИЛАНА ТЕКИЋ - 2. место 3. ДУЊА ВУЈИНОВИЋ - 3. Место
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК: 1. МИРОСЛАВА ГЛИГОРИЋ - 2. место, пласман на окружно где је освојила 3. Место
МАТЕМАТИКА: Трећи разред 1. НАТАША КАНТАР - 1. место 2. УРОШ ВАСИЉЕВИЋ - 1 . место 3. МИЛИЦА САМАРЏИЈА - 2. место 3. ЈОВАНА ГАВРИЛОВИЋ - 2. место 4. ДРАШКО КОВАЧЕВИЋ - 2. место 5. АТАНАСИЈЕ ПРОЛЕ - 2. место 6. ДУЊА РОСИЋ - 2. место 7. МИОНА ЂУРИЋ - 3. место 8. НИКОЛА РИБИЋ - 3. Место
ХЕМИЈА: Седми разред 1. САРА ПЕТРОВИЋ - 1. место, пласман на окружно 2. ТАМАРА ТРУБИЋ - 2. место, пласман на окружно
БИОЛОГИЈА: Пети разред 1. МАРИЈА ТЕПИЋ - 3. место 2. ХРИСТИНА ТАНКОСИЋ - 3. место Шести разред 1. МИЛОШ ШИПКА - 3. место 2. НАТАША ИЛИЋ -3. место 3. ДРАГАНА КОКОТ - 3. место 4. КОСТА МИХАЉИЦА - 3. место Седми разред 1. ДРАГАНА МАЛЕШЕВИЋ - 2. место 2. МИЛИЦА МАКСИЋ - 3. место 3. САРА ПЕТРОВИЋ - 3. место 4. КРИСТИНА СТАНИЋ - 3. место Осми разред 1. МИЛАНА ТЕКИЋ - 2. место 2. ЈОВАНА БРОЋЕТА - 2. место
СРПСКИ ЈЕЗИК: Пети разред 1. МАРИЈА ШКРБИЋ - 3. место 2. НИКОЛИНА КНЕЖЕВИЋ - 3. место Шести разред 1. ТИЈАНА ЛУНИЋ - 1. место 2. АНА ТЕПИЋ - 3. место 3. ИВАНА ИВАНИЋ - 3. место 4. НАТАША ИЛИЋ - 3. место Седми разред 1. АНА КАРАН - 2. место 2. ДУЊА КАРАНОВИЋ - 2. место 3. САРА ПЕТРОВИЋ - 2. место Осми разред 1. АЊА КАРАНОВИЋ - 1. место 2. НИКОЛИНА КНЕЖЕВИЋ - 2. Место
ГЕОГРАФИЈА: Седми разред МИЛИЦА МАКСИЋ - 3. Место
ИСТОРИЈА: Шести разред 1. НАТАША ИЛИЋ - 3. место 2. ИВАНА ИВАНИЋ - 3. место Седми разред 1. ТАМАРА ТРУБИЋ - 1. место 2. САРА ПЕТРОВИЋ - 1. место 3. КРСМАН БАЈИЋ -1. место 4. АЛЕКСАНДАР ЈОВИЋ - 3. место Осми разред 1. МИЛАНА ТЕКИЋ - 2. место 2. МИРОСЛАВА ГЛИГОРИЋ -2.место Горе поменути ученици су уједно остварили и пласман за окружно такмичење из историје .
ФИЗИЧКО:
РУКОМЕТ Девојчице: учествовале на општинском такмичењу у рукомету, и освојиле прво место, пласирале се на окружно, где су освојиле друго место и пласирале се на међуокружно такмичење. Дечаци: учествовали на општинском такмичењу у рукомету, и освојили прво место, пласирали се на окружно такмичење где су освојили четврто место.
ПЛИВАЊЕ БАБИЂ ТЕОДОРА освојила прво место на окружном, пласирала се на републичко где је освојила седмо место. БАБИЂ ДЕАНА освојила прво место на окружном и пласирала се на републичко, где је освојила друго место. БАБИЂ АНЂЕЛА освојила треће место на окружном, пласирала се на републичко где је освојила треће место.
СПОРТСКА ГИМНАСТИКА ДЕЈАНОВИЋ ИВАН на окружном освојио прво место, пласирао се на међуокружно где је исто освојио прво место и пласирао се на републичко.
КОШАРКА Дечаци на општинско освојили друго место
МАЛИ ФУДБАЛ Дечаци на општинском освојили прво место, на окружном прво место и пласирали се на међуокружно. Девојчице на општинском освојиле прво место, на окружном треће место.
СТОНИ ТЕНИС Дечаци екипно на општинском освојили друго место. Девојчице екипно на општинском освојиле друго место. САРА КОПЧАНСКИ појединачно на општинском освојила треће место.
ОДБОЈКА Девојчице на општинском освојиле друго место.
ОКРУЖНА ТАКМИЧЕЊА
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК Мирослава Глигорић VIII 3 3. место на окружном
СРПСКИ ЈЕЗИК Пети разред: Николина Кнежевић 2. место Седми разред: Сара Петровић 2. место
ИСТОРИЈА Седми разред: Крсман Бајић 3. Место и пласман на републичко такмичење Осми разред: Милана Текић 3. Место и пласман на републичко такмичење
ЛИКОВНИ КОНКУРС: „МАЛА БАШТА – ВЕЛИКА РАДОСТ“ 1. Ана Каран VII3 - 1. место 2. Ивана Иванић VI2 - 1. место 3. Мане Чавић V2 - 3. место 4. Милица Вујиновић VI3 - 4. место 5. Уна Каран II 1 - 1. место 6. Михаило Малбаша IV 3 - 2. место
ЛИКОВНИ КОНКУРС „КАД ПОРАСТЕМ БИЋУ...“ (самостални синдикат града Новог Сада и општина) Јелена Голић, IV 3 - освојила прву награду ( летовање ) за најкреативнији рад |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ОШ "Славко Родић"
Објављивање и копирање информација и фотографија са сајта могуће је само уз писмену сагласност руководства школе.